Sizi Arayalım

Hesap açmak istiyorum

VİOP Komisyon Oranlarımız İçin
Sizi Arayalım

İletişim Formu

Vakıf Yatırım  
  • Image
  • Image
Vakıf Yatırım Hakkında
Yetki Belgesi
-- Geniş Yetkili Aracı Kurum Belgesi
-- Yetkili Olunan Yatırım Hizmet ve Faaliyetlerine İlişkin Tablo
Ortaklık Yapımız
Yönetim Kurulu
Üst Yönetim
Organizasyon Şeması
Finansal Bilgiler
İnsan Kaynakları


YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 


HASAN ECESOY (YÖNETİM KURULU BAŞKANI)

 

1992 yılında Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun olan,1993-1994 yılları arasında Zıraat Bankacılık okulu Yönetici Adayı Eğitim Programı, 2000-2001 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Yüksek Lisansı, 2002-2009 yılları arasında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Teorisi Doktorası yapmış olan Hasan ECESOY, meslek hayatına 1997 yılında Ziraat Bankası A.Ş.’de Hazine Biriminde Uzman olarak başlamıştır. 1998-1999 yılları arasında Sümerbank A.Ş.’de Hazine ve Sermaye Piyasaları Birimden Kıdemli Dealer, 1999-2003 Yılları arasında Bayındırbank A.Ş.’de Hazine ve Sermaye Piyasaları Biriminde Birim Müdürü, 2003-2007 yılları arasında Anadolubank A.Ş.'de Hazine ve Sermaye Piyasaları Grup Başkanlığı, 2007-2010 yılları arasında Halk Yatırım A.Ş.’de Genel Müdür, 18.06.2010 tarihinde Vakıfbank T.A.O’da Genel Müdür Yardımcısı görevine getirilmiştir. Genel Müdür Yardımcılığı görevinin yanı sıra Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de 2011 yılında Yönetim Kurulu Üyesi olmuş ve 2017 yılı itibariyle Yönetim Kurulu Başkanı olarak devam etmektedir.HALİL KURT (YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ)

 

1995 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi mezun olan Halil KURT, 1995-2001 yılları arsında T.Vakıflar Bankasında Teftiş Kurulu Başkanlığında Müfettiş olarak göreve başladı. 2001-2003 yılları arsında Vakıfbank Taksim Şubesinde Müdür Yardımcısı, 2003-2004 yılları arsında Kırklareli Şube Müdürü, 2004-2006 yılları arasında Vakıfbank Kredi Kartları Müdürü, 2006-2007 yılları arasında Vakıfbank AHL Serbest Bölge Şube Müdürü, 2007-2011 yılları arasında Vakıfbank Çekmeköy Şube Müdürü, 2011-2014 yılları arasında Vakıfbank İstanbul 5. Bölge – Bölge Krediler Müdürü, 2014 yılı itibariyle Vakıfbank İstanbul 5. Bölge-Bölge Müdürü olarak görev yapan KURT, 14.06.2017 tarihinde Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş’ne Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atanmıştır.


 

 

 

 

BURCU AYDIN ÖZÜDOĞRU(YÖNETİM KURULU ÜYESİ)

 

2003 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Burcu Aydın, 2003-2005 yılları arasında Güney Kaliforniya Üniversitesinde Ekonomi Yüksek Lisansını, 2005-2007 yılları arasında aynı Üniversitede Ekonomi Doktorasını tamamlamıştır. Meslek hayatına 2003 yılında Güney Kaliforniya Üniversitesi’nde Öğretim Asistanı olarak başlamıştır. 2006-2011 yılları arasında Uluslararası Para Fonunda (IMF) Ekonomist olarak görev yapan Burcu Aydın, 2011-2015 yılları arasında T.C. Maliye Bakanlığı bünyesinde Bakan Danışmanlığı’nın yanı sıra Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri, Gelir Politikaları Genel Müdürlüğü’nde Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2016 yılında T.C. Başbakanlık bünyesinde Başbakan Yardımcısı Danışmanı olarak görevine devam eden Burcu Aydın aynı yıl içerisinde T.C. Maliye Bakanlığı Gelir Politikaları Genel Müdürlüğü’nde Genel Müdür olarak görevlendirilmiştir. Halen aynı görevine devam etmekte olan Burcu Aydın aynı zamanda Sümer Holding ve Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesidir.


 

 

 

HAZIM AKYOL (YÖNETİM KURULU UYESİ)

 

1990 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olan Hazım AKYOL, 1993 yılında T.Vakıflar Bankasında Teftiş Kurulu Başkanlığında Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladı. T. Vakıflar Bankasının çeşitli birimlerinde Müdür, Bölge Müdürü ve Başkan olarak görev yapmış, Vakıflar Bankası İştiraklerinde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Denetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Halen Vakıflar Bankası T.A.O.’da Kurumsal Merkezi Başkanlığı görevini yürütmekte olan AKYOL, 14.06.2017 tarihinde Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş’ne Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

 

 

 


 

 

 

KEMAL ŞAHİN (GENEL MÜDÜR VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ)

 

1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olan Kemal ŞAHİN, 1992 yılında T.Vakıflar Bankasında Teftiş Kurulu Başkanlığında Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladı. 1995 yılında Vakıfbank İstanbul Menkul Kıymetler Merkezinde Müdür Yardımcısı, 1997-2000 yılları arasında Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de Müdür olarak görev yaptı. 2000-2004 yılları arasında Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. 2004 yılında Vakıfbank Levent Şube Müdürlüğü görevine getirilen ŞAHİN, 2006 yılında Vakıfbank Marmara Bölge Müdürlüğüne atandı. 2007 yılından itibaren sırasıyla Vakıfbank bünyesinde, İstanbul 2.Bölge Müdürlüğü, İstanbul 4.Bölge Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2008-2012 yılları arasında Güneş Sigorta A.Ş’de Denetçi olarak görev yaptı. 26.04.2011-28.08.2015 yılları arasında İstanbul 1.Bölge Müdürlüğü görevinin yanı sıra 2015 tarihinde Vakıf Portföy Yönetimi A.Ş de Yönetim Kurulu Başkanlığı Görevinde bulunmuştur. 01.09.2015 tarihinde Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş’ne Genel Müdür olarak atanmış olan Kemal ŞAHİN aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesidir.


 

 

 

HALUK TARAKCIOĞLU (YÖNETİM KURULU ÜYESİ)

 

Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi, İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Haluk TARAKCIOĞLU, meslek hayatına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde başlamıştır. İktisat Gazetesi ve Sabah Gazetesinde çalıştıktan sonra, Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri kadrosuna atanmıştır. Bakan Danışmanlığı ve Özel Kalem Müdürlüğü görevlerini yürüten TARAKCIOĞLU, 2012 yılında Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’ne Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmış olup görevine devam etmektedir.

   
   
   

 

 
İletişim - SSS - İnternet Sitesi Kullanım Koşulları - Çerez Politikası - Gizlilik Politikası  
BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİAŞ’ne ait olup, tekrar yayınlanamaz.
BİST isim ve logosu "koruma marka belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.
 

Çekince
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, yatırım ve kalkınma bankaları ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde ve yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır.
Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir.
Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.
Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Gerek bu yayındaki, gerekse bu yayında kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan, manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu tutulamaz.

BİST Çekince İbaresi
BİST isim ve logosu "koruma marka belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİAŞ'ne ait olup, tekrar yayınlanamaz. Piyasa verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır. Sayfamızdaki finansal veriler en az 15 dakika gecikmelidir.

BIST Disclaimer
The Borsa İstanbul does not make any representations, warranties or guarantees, express or implied, regarding the accuracy or completeness of this information. The information issued by the BİST with the express condition, to which everyone using it accepts, that no obligation, responsibility or liability shall be incurred by the BİST for any loss or damage whatsoever, whether incidental, special, indirect or consequential, in connection with, caused by or arising from any use of, or reliance on, this information. The share information data of the web site of Vakıf Yatırım is provided by Foreks. BİST Pricing information is minumum at least 15 minutes delayed.